Počet stránek ve webu: 39.516

Pomohla Vám poradna? Pomozte poradně darem uhradit služby jejích právníků.
Číslo bankovního účtu: 2500220711 / 2010 . Děkujeme! Financování poradny - info.
V této sekci můžete zadat dotaz týkající se exekuce a insolvence (oddlužení). Jiné typy dotazů zde prosím neukládejte.
Na Vaši otázku bude odpovězeno cca. do 3 dnů.
Na dotazy odpovídá právnička Mgr. B. Karásková (insolvence) a advokátka Mgr. Renáta Benetková (exekuce).

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv exekuční poradny: 5.718.596

Trvalé bydliště na úřadě - může exekutor zabavit věci v místě kde dlužník opravdu bydlí?

Odesláno: 
Otevřeno 556 x
1 odpověď
 
Dobrý den,
Bydlím a trvalé bydliště mám na úřadě, může mi exekutor zabavit movitý majetek, který je na jiné adrese?
 
Zdravím Vás, pokud by exekutor zjistil na jaké adrese se zdržujete, tak Vám na této adrese skutečně může zabavit majetek. Jen dodávám, že majetek, který nelze zabavit ani povinnému je upraven v ust. § 321 a § 322 občanského soudního řádu (zákon 99/1963 Sb.).