Exekuce a splátkový kalendář od exekutora - informace

1 odpověď

A dále jsem zapomněla ještě dodat, že jsem vedena na ÚP, kde napobírám nic. Pobírám jen sociální dávky ve výši 3410 Kč. Z této částky platím alimenty 500 Kč na dvě děti. Proto bych se chtěla i zeptat, jestli by ta exekuce šla platit po splátkách.
Děkuji za Vaší odpověď ještě jednou.
S pozdravem

Možnost úhrady ve splátkách si musíte domluvit s konkrétním exekutorem, některý na splátky přistoupí, některý ne. Jelikož exekuční řád o možnosti splátek nehovoří, je toto zcela na dobré vůli exekutora.