Exekuce na vojenskou výsluhu - odvolání u Nejvyššího soudu

1 odpověď

Podle rozhodnutí Nejvyššího soudu má právo exekutor na exekuční zabavení vojenské výsluhy. Pravděpodobně ano, ale toto je můj jediný příjem a nikoho to nezajímá. Na placení právnika nemám peníze. S manželem nežiji. Mám nějakou šanci odvolat se k Nejvyššímu soudu?

Proti nařízení exekuce srážkou z jiného příjmu (výsluhy) se nelze bránit odvoláním.