Vedlejší náklady exekuce - kolik Kč si může exekutor naúčtovat?

1 odpověď

Dobrý den, měl jsem 3 exekuce v 5ti měsících a všude si účtovali poplatky za zjišťování kdo jsem a kde pracuji, atd. Je to možné? Dlužná částka 16000 Kč, zaplaceno 53.000 Kč Dluh byl 16500 Kč, zaplaceno 37000. Dluh 1300 - zaplaceno 16.300 Kč.
Děkuji za odpověd

Vše již zaplaceno

Dobrý den. Exekutor je oprávněn účtovat si náklady v minimální výši 3.500, - Kč, dále může požadovat odměnu v minimální výši 3.000, - Kč, k dlužným částkám ještě připočítejte náklady oprávněného. Uváděné navýšení je možné, záleží na aktivitě a úspěšnosti exekutora.