Vrácení věcí zabavených exekutorem v exekuci - musí je exekutor přivézt zpět odkud je zabavil?

1 odpověď

3.12.2012 byl při exekuci na můj majetek zabaven i synův majetek. Já jsem v insolvenci a soud uznal synovy věci k navrácení. Musí mi je exekutor dopravit na místo odkud je vzal nebo si pro ně musím přijet sama? Děkuji za odpověď.

Exekutor má povinnost věci vydat, nikoliv dovézt. Proto si pro věci musíte přijet sama.