Exekuce z nejasného důvodu - exekutor nekomunikuje a nesděluje kdo je věřitel

1 odpověď

Dobrý den,
od února 2016 žádám dva exekutorské úřady o vyrozumění, uvedl jsem jednací čísla i adresu pro doručení - a stále nevím vůbec nic.
Jednací čísla jsem si našel v Centrální evidenci exekucí.
První kontakt jsem učinil přes formulář přímo na webových stránkách úřadu - bez odpovědi.
O týden později (stále v únoru 2016) jsem je kontaktoval e-mailem. Z jednoho z úřadu mi přišla e-mailem odpověď, kde mi nepodali vůbec žádné informace, jen se dožadovali mého telefonního čísla a nic víc.
Poslal jsem tedy žádosti o vyrozumění doporučenými dopisy na oba dva úřady (v březnu 2016) a stále se nic neděje.
Stále nevím kdo je věřitel, nevím kolik je jistina, kolik další poplatky, nevím nic. Jak mám donutit úřad, aby se mnou komunikoval?

Zdravím Vás, v tomto případě je každá rada drahá, snad to zkusit ještě přes Exekutorskou komoru České republiky, s tím, že jí sdělíte, spisovou značku soudního exekutora, adresu exekutorského úřadu a Vaše jméno. Pokud máte doručenku od písemných žádostí o sdělení výše vymáhané pohledávky, bude dobré, když i tuto doručenku k žádosti o součinnost exekutorské komoře přiložíte.