Přeplatek exekuce - jak vyzvednou peníze v depozitu, depositu?

1 odpověď

Dobrý den
chtěl bych se zeptat, měl jsem dvě exekuce, ktere jsem obě vyplatil hned a naráz, ale srážky ze mzdy mi běžeky více jak 5 měsíců.
Bylo mi řečeno že na to mají právo a že ty peníze které mi každý měsic strhávali si pak mohu vyzvednou na účtech kam mi to zaměstnavatel posílal - jako že penize z depozitu si mohu po ukončeni vyzvednout, nevim jak ted postupovat na koho se mam obratit, na zamestnavatele nebo na exekutory? dekuji

Zdravím Vás, pokud Vám již byla doručena usnesení o zastavení exekucí s doložkami právní moci, obraťte se na Vašeho zaměstnavatele a tato usnesení mu předložte. Mám za to, že poté by Vám měl Váš zaměstnavatel deponované peníze po zastavení exekucí vyplatit na Váš účet. Přeji Vám hodně štěstí a pevné nervy. Kdyby se nezadařilo, obraťte se v této věci na advokáta. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz nebo na http://www.cak.cz. Mám však za to, že to nebude třeba.