Zájem o dům v exekuci - jak z jistit detaily o dražbě?

1 odpověď

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, mám zájem o dům o kterém vím že byl 2014 v exekuční dražbě, co je teď s ním nevím, kam se mužů obrátit, na jaký úřad nebo institucí kde mi sdělí kdo teď pozemek s domem vlastní nebo jestli bude opět probíhat exekuční dražba, předem děkuji za odpověď Eva

Zdravím Vás, pokud znáte číslo popisné a katastrální území, stačí se podívat na stránky http://www.cuzk.cz, a to přes náhled do katastru nemovitostí, kam zadáte katastrální území a číslo popisné. Zde byste se měla dozvědět co se s domem stalo a kdo je jeho vlastníkem.