Promlčená směnka - vymáhání věřitelem

1 odpověď

Host 3048, dobry den, dekuji za odpověď. Jen pro odpověď tu směnku nemám, ma ji ta společnost. Platební příkaz nemám nebyl mi žádný doručen a od soudu mi také nebylo nic doručeno. Abych upřesnil jedna se o půjčku z roku 2007. Jeste jednou děkuji moc za odpoved.

Zdravím Vás, v tomto případě by pohledávka ze směnky měla být skutečně promlčena, ale záleží opět zda se nejedná o směnku "na viděnou", u které je dlužník povinen platit při předložení směnky. Pokud máte k dispozici alespoň vyplňovací právo směnečné, tak se prosím obraťte na advokáta. Bez toho, abych směnku viděla Vám skutečně nemohu poradit se stoprocentní jistotou a nerada bych Vás mystifikovala.