Exekutor nereaguje na návrh na vyškrtnutí věci ze soupisu zabavených věcí v zákonné lhůtě 15 dní, co dělat?

1 odpověď

Dobrý den.
Jak postupovat v případě kdy exekutor nereaguje v zákonné lhůtě patnácti dnů na návrh vyškrtnutí věci ze soupisu?

Zdravím Vás, ono také záleží i na tom, kdy byl Váš návrh doručen soudnímu exekutorovi. Takže bych raději ještě počkala, protože ona zákonná lhůta je od doručení návrhu exekutorovi. Dále je možné exekutorovi zavolat a zeptat se na to. Můžete si stěžovat na postup exekutora, ale to by v tomto případě nepomohlo. Na Vašem místě bych se zeptala exekutora, zda mu byl Váš návrh doručen a kdy se tak stalo.