Zastavení exekuce pro nemajetnost - co se stane se zabavenými penězi (část dluhu)?

1 odpověď

Dobrý den.
Před několika lety byla proti mě vedena exekuce, ale bohužel jsem v těžké situaci a doposud jsem uhradila jen 9.000 Kč.
Nyní mi přišlo od exekutora že se exekuce zastavuje pro nemajetnost a že nikdo nebude platit žádné náklady, protože nevznikly a já bych chtěla vědět co s těmi penězi, které jsem již zaplatila (9.000 Kč - dluh společnosti činil 3.000 Kč) bude. Uhradí se z toho dluh společnosti ve výši 3000 Kč a zbytek si exekutor nechá nebo jak to ted bude?
Předem Vám moc děkuji za odpověd

Zdravím Vás, mám za to, že Vámi uhrazená částka, tj. 9.000,- Kč o kterých se zmiňujete, již byla soudním exekutorem rozdělena, a to s největší pravděpodobností tak že část si ponechal exekutor na úhradu svých nákladů a část zaslal povinnému. Jaké části to jsou to Vám skutečně nepovím, neboť bych věštila z křišťálové koule, což nechci.