poškození exekucí

1 odpověď

Měla jsem exekuci, kde exekutor obestavil moje účty, když jsem exekuci zaplatila osobně, ztrhl mi ji ze stavebního spoření, tím mě poškodil, že díky tomu, že mi sáhl na stavební spoření tak jsem přišla o všechny tátní podpory, celkem za 20 tis. Kč, jak mám postupovat, jednou to bylo před 10 lety, exekuční komora to neřešila a ted opakovaně zase. Jak postupovat.

Zdravím Vás, pokud to máte jak prokázat, je nutné podat stížnost na soudního exekutora, a to Exekutorské komoře ČR. Jako přílohy k Vaší stížnosti je však nutné doložit pravomocné usnesení o zastavení exekuce a listinu, kterou Vám stavební spořitelna sděluje kdy vyplatila peníze z Vašeho stavebního spoření soudnímu exekutorovi místo Vám. Dále je nutné požádat o součinnost i danou stavební spořitelnu, aby vyčíslila jak velká částka státní podpory Vám v důsledku výše popsaného soudního exekutora nebude vyplacena. Na Vašem místě bych však tuto stížnost nepsala sama, ale ze všemi výše uvedenými listinami bych se obrátila na advokáta, aby Vás v této věci zastupoval. Advokát sepíše tuto stížnost lépe, což Vám zvýší šanci na úspěch. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz nebo na http://www.cak.cz.