Exekuce matky samoživitelky se 3 dětmi - kolik Kč musí exekutor nechat matce samoživitelce?

1 odpověď

Má mi být dána exekuce na plat - kolik Kč mi musí nechat vyplatit mzdy pokud mám 3 děti, jsem samoživitelka, mzdu mám cca 14.500 plus 3.800 Kč příspěvek na bydlení a děti? Přednostní pohledávky nemam. Děkuji a krasný den.

Zdravím Vás, dle mého výpočtu by Vám měla být ze mzdy srážena částka 1.229,- Kč, která by měla být zasílána exekutorovi. Zbylá část mzdy, tj. 13.271,- Kč by Vám měla být vyplacena. Závěrem dodávám, že příspěvku na bydlení a přídavků na děti se exekuce nedotýká a tyto příjmy by neměly postiženy srážkami ze mzdy ani srážkami z jiných příjmů. Srážky ze mzdy jsem spočítala na stránkách http://www.vyplata.cz.