Exekuce na kontaktní adrese dlužníka - byla by oprávněná nebo ne?

1 odpověď

Dobrý den,
mám prosím dotaz na exekuci mého bývalého
přítele. Po rozchodu jsem se dozvěděla, že má návrh na exekuci. V době společného žití měl a možná má dále vedenou kontaktní adresu mého trvalého bydliště. Je tu možnost - bohužel, že by mě exekutoři mohli navštívit i když nejsme spolu od začátku roku 2016?

Zdravím Vás, pokud Váš bývalý přítel pracuje a pobírá mzdu bude exekuce vedena srážkami ze mzdy povinného. Přesto by bylo dobré, abyste sepsala čestné prohlášení, ve kterém uvedete, že jste se s přítelem rozešla a kdy se tak stalo. Dále zde uveďte, že se přítel odstěhoval a že nevíte, kde se v současné době zdržuje. Toto čestné prohlášení opatřete svým úředně ověřeným podpisem. Bylo by vhodné, aby Vám totéž formou čestného prohlášení potvrdili i další svědci.