Kdy exekutor odveze obstavené věci polepené exekučními samolepkami?

1 odpověď

OZNÁMÍ MI EXEKUTOR KDY SI PŘESNĚ ODVEZE POLEPENÉ VĚCI Z MÉHO BYTU? Ptám se proto, že pracuji na směny a pokud bych měla odpolední směnu přijedu domů ve 23.00 hod a měla vyměněný zámek, nemám kde spát. Děkuji

Zdravím Vás, pokud bude mít exekutor v úmyslu odvést si zabavené věci z Vašeho bytu měl by Vám tuto skutečnost oznámit s dostatečným časovým předstihem, nebojte se.