Přeplatek exekuce - jak požádat o vrácení peněz exekutora?

3 odpovědi

V roce 2015 na mou osobu byly vydany 2 exekuce u exekucniho uradu plzen srazkami ze mzdy a zaroven mi zablokovali ucet. 01/2016 byla provedena posledni srazka ze mzdy a zbytek mzdy odeslan na muj ucet. Banka ovsem poslala exekutorskemu uradu taktez blokovanou castku. Jsou to bezmala 2 mesice a preplatek nikde na koho se obratit. Dekuji za odpoved

Zdravím Vás, v tomto případě je nutné kontaktovat soudního exekutora. Je-li exekuce skutečně přeplacena, bude Vám přeplatek vrácen, ale vždy bude lepší, když na tuto skutečnost exekutora upozorníte.

Moc dekuji za odpoved

Za málo, rádo se stalo. Kdybyste cokoli potřeboval můžete se na nás obrátit.