Péče o osobu blízkou a návrat neteře ze zahraničí

3 odpovědi

Dobrý den,
neteř se odstěhovala do Londýna a až ji bude 14. let chce přijet k nám do česka na trvalo a moje mamka aby si ji vzala do opatrovani.
Mamka je můj opatrovník stará se o mě, nemohu chodit, musí se o mě starat 24. h. denně a už ji bude za 10. let 70. De to tak? Aco pak bude se mnou? Její mamě od moji neteře tak ji to je jedno. Rodiče jeji ju nechcu, aby byla upřimná nechcu ju tu nebo moje mama ma problemy někdy s nohama mamě sem řeklá když tu bude ona tak idu k soudu a mama mi řeklá kdovi jak to všechno dopadné. DĚKUJU

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.

Dobře. Ale ja ju tu nechcu jinák du k soudu. Děkuju už neodepisujte

Zdravím Vás, to si musíte vyřešit v rámci rodiny. Váš problém je spíše osobního rázu.