Exekuce na byt - nesplácení hypotéky původním majitelem bytu

1 odpověď

Koupila jsem byt od kamaráda, ten slíbil že bude platit hypotéku a nedodržel to. Hrozí exekuce bytu. Nelíbí se mi že budu muset ještě něco za něj platit. Když to nezaplatím tak mám exekuci. Děkuji

Dobrý den. Váš dotaz je nesrozumitelný, avšak podle poslední věty soudím, že exekuce dosud nebyla nařízena.