Ukončení a vymazání z rejstříku dlužníků Solus ad. - postup

3 odpovědi

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, za nedlouho doplatím svoji poslední exekuci a nevím co dělat abych se dostal ze všech rejstříku dlužníků a byl čistý.
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, o výmaz z registru dlužníku požádejte krajský soud dle Vašeho bydliště. Můžete tak však učinit nejdříve 5 let po právní moci rozhodnutí o zastavení Vaší v pořadí poslední exekuce, dříve by Vám soud nevyhověl.

Děkuji za odpověď, i když je tedy zdrcující … snažil jsem vše řádně zaplatit a to nepočítám peníze navíc co si exekutoři dávají navrch a ted musím čekat pět let. to je neskutečné!!! A předpokládám, ze jiná možnost není? Děkuji s pozdravem.

Zdravím Vás, bohužel zákonná úprava je takto postavena a s tím nic nenaděláme. Je třeba to respektovat. Je mi to líto.