Zrušení insolvence důchodců

1 odpověď

Přišlo nám 19.2.2016 od soudu usnesení č. j KSLB86 INS 22433/2013-B-16 u Krajského soudu v Liberci Mgr Ptáčková v insolvenční věci dlužníka - odůvodnění:
pobočka v Liberci ze dne 24.1.2014 č. j. KSLB 57 INS 22433/2013-A-18 byl zjištěn úpadek dlužníka, bylo povoleno řešení úpadku oddlužením a insolvenčním spravcem byl určen KOPPA v. o. s. Bylo zjištěno pět nezajištěnych pohledávek 928.020 Kč. Do majetkového soupisu nebyl sepsán žádny majetek.
24.3.2014 nebylo povolené oddlužení, schváleno a na majetek dlužníka byl prohlášen konkurz s tím, že konkurz bude řešen jako nepatrný.
Firma ktera nam insolvenci zařizovala je v rozkladu a vytáhla z nas za takovouto pomoc témeř 100.000 Kč.
Děkujeme.

Zdravím Vás, dotaz se netýká exekuce, ale insolvence. Proto tento dotaz položte kolegovi, který zde má na starosti insolvence, já zde řeším agendu exekucí. Exekuce se Váš dotaz netýká, nicméně, proti rozhodnutí o neschválení oddlužení a prohlášení konkursu je možné se odvolat. Právníka o pomoc požádat můžete, jen si s sebou vezměte veškeré listiny, které máte k věci k dispozici. Kontakty na advokáty najdete na stránkách http://www.advokatikomora.cz nebo na http://www.cak.cz.