Insolvence a rozhodčí řízení - náležitosti, doložení dokumentace

1 odpověď

Dobrý den, podávám insolvenci a mám doložit i rozhodčí řízení jsou to dopisy poslané od advokáta který mne vyzývá k uhradě dluhu.
Děkuji Bi

Zdravím Vás, Váš dotaz se netýká exekuce, ale výhradně insolvence. Prosím tedy, abyste se s tímto dotazem obrátili na kolegy, kteří zde mají na starosti agendu insolvencí, neboť já řeším exekuce. Vaší povinností je však výzvě soudu vyhovět a existenci daného závazku doložit, a to výzvou k úhradě dluhu od advokáta.