Přepsání části dluhu (postoupení dluhu) na přítele, přítelkyni, druha, družku, partnera, partnerku - postup, návod

1 odpověď

Dobrý den,
2012 jsem se dostala do dluhů s ex přítelem. Vše je psané na moje jméno a sama nejsem schopna vše uhradit. Chci se tedy zeptat jestli je možné půlku těch dluhů přepsat na něj?
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, s tímto by musel souhlasit věřitel a také ex přítel. Sama nic nezmůžete, popřípadě se můžete dohodnout s expřítelem, aby Vám na úhradu dluhů přispíval.