Dražba nemovitosti v exekuci - na stejnou nemovitost vyvěšeno nové oznámení o dražbě i když první dražba ještě neproběhla - proč?

3 odpovědi

Dobrý den,
dnes (10.02.2016) jsem se účastnil dražby nemovitosti na kterou byla uvalena exekuce. Po ukončení dražby jsem zjistil, že na stejnou nemovitost bylo vyvěšeno nové oznámení o dražbě, i když první dražba ještě neproběhla. Je to možné, když nemovitost byla v první dražbě prodána?

Zdravím Vás, ono je to možná tak, že druhé kolo dražby bylo naplánováno pro případ, že by se tato nemovitost neprodala v prvním kole dražby. Pokud byla nemovitost v prvním kole dražby prodána a byl-li udělen příklep vydražiteli, druhé kolo dražby nemovitosti by se samozřejmě v tomto případě konat nemělo.

Děkuji, odpověď mi plně dostačuje.

Zdravím Vás, rádo se stalo. Kdybyste cokoli potřeboval, můžete se na nás obrátit.