Zjištění všech exekucí vedených proti jednomu dlužníkovi - jak získat soupisku všech exekucí?

1 odpověď

dOBRÝ DEN ZAJÍMALO BY MNĚ JELIKOŽ MÁM UŽ NĚKOLIK LET DLUHY ALE ODKLÁDAL JSEM JE A NEPLATIL, JAK MŮŽU ZJISTIT VŠECHNY MÉ DLUHY A EXEKUCE PROTI MNĚ VEDENÉ, JELIKOŽ ZE ZAČÁTKU JSEM JEŠTĚ VIDĚL ŽE SI MÉ DLUHY MĚNILY A PRODÁVALI SPOLEČNOSTI A JÁ UŽ ANI NEVÍM KDE JSOU… A JESTLI JE MOŽNÉ ZVYŠOVAT UROKY KYŽ MUJ DLUH JEDNA SPOLEČNOST DA DRUHÉ. DĚKUJI

Zdravím Vás, exekuce, které jsou proti Vás vedené zjistíte z výpisu z Centrální evidence exekucí. Tyto výpisy vydává Exekutorská komora České republiky. Stránky Exekutorské komory České republiky jsou tyto, a to http://www.ekcr.cz. Tento výpis je však zpoplatněn.
U ostatních dluhů Vám doporučuji registr SOLUS. Zkuste se zeptat v bance, u které máte účet, zda by Vám za úplatu nepořídila výpis z registru SOLUS.