Jednorázové zaplacení exekuce - je možné to udělat nebo jsou nutné srážky ze mzdy?

1 odpověď

Dobrý den.
Je možné zaplatit dluh, na který byla dána exekuce, sám z účtu (jednorázově), nebo není jiné řešení, než srážka ze mzdy?
Děkuji

Zdravím Vás, samozřejmě, že můžete celou vymáhanou pohledávku, včetně příslušenství uhradit z účtu na účet soudního exekutora. Mám za to, že soudní exekutor bude jen rád. O to dříve dojde k zastavení exekuce na Váš majetek.