Exekutor neukončil exekuci i když je dluh uhrazen, zaplacen - co dělat?

1 odpověď

2011 jsem zaplatil exekuci v plné výši i s odměnou exekutora. Předpokládal jsem, že dojde k ukončení exekuce. Avšak k mému překvapení jsem během jednoho roku dostal tři nové příkazy k zaplacení odměny exekutora. Všechny nové příkazy jsem u soudu námitkoval a soud všechny tři nové příkazy náhrady exekutora zrušil. To bylo v březnu 2015. Okamžitě jsem zaslal exekutorovi žádost o zrušení exekuce. K dnešnímu dní jsem od exekutora neobdržel žádnou informaci. I přesto je na můj majetek uvalena exekuce a nemohu s ním svobodně nakládat. Jak se tedy v tomto případě mohu domoci ukončení exekuce. Předem děkuji. Kadlec Tomáš

Zdravím Vás, zde nezbude nic jiného než asi vyhledat pomoc advokáta, kterému předáte veškeré podklady, které k této věci máte k dispozici. Zde bych musela vidět veškeré listiny, které máte k dispozici a bylo by vhodné nahlédnout i do exekučního spisu u soudního exekutora. Kontakt na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz nebo na http://www.cak.cz. Když podáte návrh na zastavení exekuce, tak o něm bude opět rozhodovat soud. Eventuálně můžete ještě zkusit soudnímu exekutorovi zavolat a na tuto věc se jej zeptat. Více už asi nevymyslíme.