Exekuce - jak zjistit informaci pro jaký dluh byla nařízena a kam šly peníze zabavené exekutorem?

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je možné dodatečně vyhledat informace o exekuci. Byly mně strhnuty peníze z mého účtu na nějakou exekuci a nemám žádné informace o co šlo. Pracuji v zahraničí a po telefonu mi nechtějí sdělit žádné informace.
Předem děkuji J. L.

Zdravím Vás, v tomto případě požádejte o výpis z Centrální evidence exekucí. Centrální evidence exekucí je vedena Exekutorskou komorou České republiky a výpis je zpoplatněn. Webové stránky Exekutorské komory České republiky jsou http://www.ekcr.cz. Až budete mít výpis v ruce, nebylo by od věci nahlédnout do spisu u soudního exekutora. Nicméně se dívím, že Vám po telefonu nechtějí nic říci. Zkuste tedy soudního exekutora požádat písemně, nebo emailem a uvidíte, odpovědět by Vám měl.