Jak zjistit exekuci syna, dcery, potomka podle jména a data narození (rodného čísla) - postup

1 odpověď

Dobrý den chci Vás požádat o zjištění exekuci na zdravotním a sociálním pojištění mého syna.

Zdravím Vás, v tomto Vám nepomohu, jednak proto, že nemám přístup do centrální evidence exekucí a za druhé i proto, že pouze na základě jména a příjmení by tyto informace nebyly spolehlivě zjištěny.
Exekuce Vašeho syna tedy můžete zjistit i Vy, a to tak, že požádáte o výpis z Centrální evidence exekucí. Tento výpis je však zpoplatněn a bude nutné uvést i datum narození Vašeho syna nebo jeho rodné číslo.