Dopis od exekutora na místo původního bydliště dlužníka - hrozí exekuce v nemovitosti (dlužník zde již 5 let nebydlí)

1 odpověď

Dobrý den,
2010-2015 jsme majiteli domu a pozemku. 1.11.2015 došla výzva na cizí jméno, nejspíše na předchozího majitele nebo nájemce.
Na úřadě jsme zjistili, že je dlužník pořád nahlášen na naší adrese. Hrozí nám nějaké problémy? Již jsme zahájili odhlášení jisté osoby.
Děkuji.

Zdravím Vás, exekutorovi sdělte, že se povinný na této adrese dlouhodobě nezdržuje, že nevíte, kde se v současné době zdržuje a přiložte rovněž i výpis z katastru nemovitostí o tom, že nemovitost je Vaše a současně i žádost o ukončení trvalého pobytu povinného. Mám za to, že potom byste již měli mít klid.