Odblokování účtu exekutorem po zaplacení dluhu - lhůta, do kolika dnů musí exekutor odblokovat účet dlužníka?

1 odpověď

Dobrý den,
mé dceři byl zablokován bankovní účet pro dluh. Ten jsem za ni obratem splatil 19.8.2015. Dluh byl tím splacen a potvrzení o splacení dluhu jsem dostal z kanceláře exekutora. Dodnes však nebyl účet odblokován.
Nevím co s tím. Poraďte.
Děkuji.

Zdravím Vás, Vaše dcera by měla neprodleně kontaktovat exekutora, telefonicky a písemně a v kopii doložit i potvrzení o splacení dluhu a žádat o nápravu této situace, tedy o neprodlené odblokování účtu. K žádosti rovněž doložte i usnesení o zastavení exekuce, pokud jej máte k dispozici.