Exekuce na výdělek - dohoda o provedení práce (DPP) nebo dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda má exekutor právo zabavit peníze s dohody? Z hlavního platu už mi strhává když si najdu brigádu jestli mě to nezabaví celé? Děkuji

Zdravím Vás, dle mého názoru by měl exekutor postupovat tak, že by měl oba Vaše příjmy sečíst a z nich vypočíst zabavitelnou částku a tu si ponechat a zbytek by připadl Vám. Takže pokud máte brigádu zabavitelná částka bude logicky vyšší. Na celý Váš příjem z brigády však exekutor právo nemá.