Exekuce na družstevní byt - může to exekutor udělat a zabavit členská práva družstevního bytu a prodat je ve dražbě?

1 odpověď

Dobrý den,
je možno v exekuci zabavit družstevní byt?
Děkuji.

Zdravím Vás, ano je to možné, exekuční zákon a občanský soudní řád, upravují i tento způsob provedení exekuce, je však otázkou, zda se pro tento způsob provedení exekuce rozhodne i exekutor či nikoli.