Smlouva na vymáhání dluhu exekutorem při postoupení pohledávky

1 odpověď

Jak sepsat smlouvu. Přenechávám půjčku jinému, při případném neplacení, abych mohla jít rovnou za exekutorem.
Děkuji

Zdravím Vás, pokud chcete mít jakoukoli smlouvu připravenou k vymáhání přímo exekutorem, bude nejlepší tuto smlouvu nechat sepsat přímo exekutorem, a to ve formě exekutorského zápisu se svolením k jeho vykonatelnosti, v případě, kdy by dlužník neplnil své smluvní povinnosti. Současně by v případě neplnění smluvních povinností dlužníkem bylo možné podat návrh na nařízení exekuce přímo tomuto exekutorovi, který tuto smlouvu sepsal, případně i k jinému exekutorovi.