Odvolaní proti výroku usnesení ze zahraničí - kdy musí být nejpozději na poště a doručeno?

1 odpověď

Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli se da odvolat ze zahranici proti výroku usnesení je možno podat odvolání do 15 dnů ode dne jeho doručení u
JUDr. Martina Růžičky, soudního exekutora Exekutorského úřadu Zlín, se sídlem
Zlín, 2. května 2384, jeho prostřednictvím k Městskému soudu v Praze.

Zdravím Vás, odvolat se proti rozhodnutí soudního exekutora, můžete odkudkoli, tedy i ze zahraničí, důležité je, aby toto rozhodnutí bylo ve lhůtě podáno na poště, a odesláno pokud možno expresně do ČR. Pro úplnost uvádím, abyste si ponechal od zásilky s odvoláním podací lístek, a to pro jistotu. Dále je nutné tuto zásilku podat na speciálním podacím lístku pro zásilky určené do zahraničí. Podací lístek si ponechejte pro případ, abyste exekutorovi dokázal, že odvolání bylo podáno včas.