Jak zjistit celkový dluh u všech exekutorů a věřitelů - postup, návod

1 odpověď

Potrebuji zjistit vsechny dluhy a jejich celkovou castku.

Zdravím Vás, bezplatně to asi nezjistíte. Exekuce vedené na Vaši osobu zjistíte díky výpisu z Centrální evidence exekucí. Tato evidence je vedena Exekutorskou komorou České republiky. Tam bych se tedy obrátila s žádostí o výpis z centrální evidence exekucí.
Ostatní dluhy můžete zjistit, když půjdete do banky a požádáte o nahlédnutí do registru SOLUS, kde jsou vedeny záznamy na dlužníky. Tímto si však nejsem zcela jista a nevím to tedy stoprocentně.