Krádež fotoaparátů - jak dokázat krádež pachateli?

1 odpověď

Z mého domu ukradli velmi drahé fotoaparáty a dva objektivy. Jsem si jista, že to udělali moji sousedy, oni jsou závislí, a soused byl ve vězení za krádež. Nikdo nemohl dostat do domu v noci, protože máme psa, to se stalo, když jsem byla na zahradě se psem.
Já nevím, jak to dokázat, a jak najít foťák

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.

Zdravím Vás, Váč dotaz se netýká exekuce, ale spíše trestního práva. Pokud je škoda na odcizených věcech vyšší než 5.000,- Kč běžte na Policii a podejte trestní oznámení. Zde řeknete co vše Vám bylo odcizeno a současně policii sdělíte i to koho podezíráte. Policie vše vyšetří a vyrozumí Vás, případně Vás ještě předvolá k výslechu.