Jak zjistit kde dlužník všude dluží peníze (dluhy v exekuci)

1 odpověď

Dobry den,
mam vice dluhu a strhavaji mi je postupne ze mzdy, ted mi prislo neco od exekutora. Jak zjistim kde vsude dluzim? dekuji kanca

Zdravím Vás, exekuce jsou evidovány v Centrální evidenci exekucí, kterou vede Exekutorská komora České republiky. Pokud jsou těmi „dluhy“ v textu Vašeho dotazu míněny exekuce tak se obraťte na Exekutorskou komoru se žádostí o výpis z Centrální evidence exekucí, tento výpis Vám bude za poplatek vytvořen. Pokud se „dluhy“ myslí i jiné dluhy než pouze exekuce je situace o dost složitější, protože se můžete obrátit na banku u které máte veden účet. Banky totiž mají připojení k SOLUSu, což je evidence dlužníků, který mezi sebou sdílejí banky a některé nebankovní instituce a požádat o výpis i z registru SOLUS. Obávám se, že nic jiného Vám v tuto chvíli již neporadím.