Exekuce na účet a plomba (obstavení) nemovitosti - dlužník nedostal žádné vyjádření exekutora a chtěl by splácet dluh

1 odpověď

Dobrý den,
12.8.2015 jsem zjistil při výběru z bankomatu, že mám zablokovaný účet - byla mi podána informace, že je na účet uvalena exekuce. Prohlídl jsem si katastr nemovitostí a stejný den mi i zaplombovali nemovitost. Ve schránce kde si přebírám poštu ještě nic nepřišlo a tak nevím co můžu očekávat. Jsem ochotný dluh splácet, ale nevím komu a jak mám v této chvíli reagovat?

Děkuji

Zdravím Vás, na Vašem místě bych počkala na doručení příslušných exekučních příkazů. Z těchto listin se dozvíte, který exekutor exekuci na Váš majetek vede a kdo vydal exekuční příkaz k zablokování nemovitosti a k blokaci účtu. Po doručení jednotlivých exekučních příkazů neprodleně dotyčného exekutora kontaktujte nebo jej osobně navštivte v jeho exekutorském úřadě a pokuste se spolu dohodnout na přijatelném řešení této situace.