Exekuce - kolik zbývá zaplatit, jak a kde se to dozvědět (roční výpis exekutora)?

1 odpověď

Dobrý den. Mám dotaz ohledně zůstatku exekuce. nemohu se dovolat k exekutorovi ani se dotázat emailem. 2012-2015 je mi strhávána častka z duchodu. Je exekutor povinen mně informovat, kolik bylo zaplaceno na exekuci v určité časovém obdobi --např za rok.
Děkuji za odpověd.

Zdravím Vás, exekutor je povinen informovat povinného kolik již uhradil na exekučně vymáhanou pohledávkou a kolik ještě zbývá uhradit. Pokud se nemůžete k exekutorovi dovolat, je ještě možnost napsat písemnou žádost o sdělení kolik Kč jste již uhradil a kolik Kč ještě zbývá uhradit k vymožení pohledávky oprávněného. Takže po zkuste písemnou formou. Exekutor by Vám měl, resp. i musí odpovědět.