Částečné zastavení exekučního řízení s výjimkou částky

1 odpověď

Dobrý den,
přišlo mi rozhodnutí o zastavení exekuce: Exekuce č. XXXXXXXX se o 125.155 Kč s úrokem z prodlení s vyjímkou 117.606 Kč a náklady exekuce 48 741 kč zastavuje.
Co znamená s výjimkou? Že ta částka 117.000 Kč a 48.000 Kč se bude muset ještě zaplatit?
Děkuju za odpověď

Zdravím Vás, z toho co píšete, by to tak vyplývalo. Nicméně nemám možnost vidět rozhodnutí o zastavení exekuce, takže by bylo vhodné, abyste mi doslova opsal (a) všechny výroky rozhodnutí o zastavení exekuce, protože až poté Vám mohu dát odpověď, u které si budu zcela jista, že Vás neuvádím v omyl. Pro úplnost uvádím, že žádná exekuce nebude zcela zastavena, pokud nebudou uhrazeny náklady exekuce a odměna exekutora.