Exekuce a neplnění trvalých příkazů bankou kvůli obstavenému účtu - jak se bránit?

1 odpověď

Mám exekuci a banka neplní příkazy k mým trvalým příkazům a vystavuje mě tak k dalším exekucím, je možné se proti tomu bránit?

Zdravím Vám, zde bude nutné nejspíše jednat s bankou u níž máte veden účet a zřízeny trvalé příkazy. Je totiž možné, že se trvalé příkazy neprovádí i proto, že na účtu není dost peněz, ale do banky bych rozhodně zašla.