Advokátní kancelář Majer partners - neetická exekuce

1 odpověď

Pokud právě porušuji pravidla tohoto webu tak se omlouvám, ale nechce se někdo ujmout mého případu viz. Neetická exekuce AKM? Děkuji.

Zdravím Vás, je otázkou, zda se Vašeho případu ujme některý z kolegů, který vykonává činnost pro poradnu. Možná byste tento dotaz musel uložit i jinam. Popřípadě spíše vyhledat právní zastoupení přímo advokátem. Viz. kontaktní weby uvedené v první odpovědi.