Jak zjistit celkovou výši exekuce - postup, návod, tipy, rady, doporučení

1 odpověď

Dobrý den, prosím o radu ohledně zjištění celkové výše exekuce. Rád bych se dozvěděl jaká částka jestě zbývá doplatit k ukončení exekuce, nicméně exekutor nereaguje na písemné ani elektronické dotazy. Existuje nějaký způsob jak tuto informaci získat? Děkuji

Zdravím Vás, v zásadě máte dvě možnosti, a to buď zajet do sídla exekutorského úřadu osobně a zeptat se přímo pracovníků exekutora. Zde by Vám tyto informace měly být poskytnuty. Nebo zkusit poslat oficiální písemnou žádost o sdělení částky, která zbývá uhradit k umoření exekuce. Tuto žádost bych zaslala doporučeně s dodejkou a určila bych v ní i lhůtu, ve které očekávám odpověď. Nicméně osobní jednání v této věci vidím jako lepší možnost.