Jak může dlužník najít, dohledat, zjistit exekutora který má na starosti případ dlužníka?

1 odpověď

Dobry den,
prosim o pomoc v mobilu sem si omylem smazal čislo na exekutora a vubec netušim, kde sídlí. Všechny dokumenty jsem bohužel ztratil při stěhování (dopisy od exekutra). Jak zjistit exektora který má na starosti můj případ?
Děkuji.

Zdravím Vás, obraťte se na Exekutorskou komoru České republiky, konkrétně požádejte o výpis z centrální evidence exekucí. V něm by měla být uvedena spisová značka a případně i jméno exekutora, který exekuci provádí. Nebo znáte-li, alespoň část příjmení je možné nahlédnout na webové stránky http://www.ekcr.cz (stránky Exekutorské komory České republiky) a v seznamu exekutorů tak zjistíte jméno, příjmení a sídlo exekutora, který exekuci provádí. Až budete tyto údaje znát, exekutorovi sdělte, že jste se přestěhoval a současně mu sdělte i novou adresu.