Exekuce vkladní knížky

1 odpověď

Dobrý den,
14.5.2014 mi přišel od Poštovní spořitelny dopis o výzvě předložení vkladní knížky k náhlednutí z důvodu opravy zůstatku ve vkladní knížce po provedeném plnění exekuce. Při kontrole jsem zjistila, že číslo vkladní knížky neodpovídá a žádnou takovou knížku nemám k dispozici. Mám sice jiné dvě vkladní knížky od téže banky, ale s úplně jinými čísly. Děkuji za odpověď, jak dále postupovat

Zdravím Vás, nejlepší bude, když půjdete do Poštovní spořitelny a s sebou vezmete kromě Vašich dvou vkladních knížek i onu výzvu, kterou Vám Poštovní spořitelna zaslala. Mám za to, že na pobočce již najdete příčinu neshod a nejlepší způsob jejich odstranění. V závislosti na výsledku jednání na pobočce Poštovní spořitelny pak bude možné následně volit nejlepší postup v dané věci.