Insolvence a podání žádosti o vystavení exekučního příkazu (dluh u banky, bankovního ústavu)

1 odpověď

Ještě bych rád dodal následující informaci. Po proběhlém insolvenčním řízení se nedostalo na ČSOB ve výši 82.000,-Kč Na tuto částku podali k soudu žádost o vystavení exekučního příkazu a exekuční úřad již chce o dalších 30.000 Kč více.

Zdravím Vás, ano toto je bohužel obvyklé, že v exekuci se vymáhaná částka dosti razantně navýší, a to právě o náklady exekuce a odměnu exekutora, případně i o náklady právního zastoupení oprávněného.