Náklady exekutora - kde zjistit dluh exekutorovi za jeho odvedenou práci?

1 odpověď

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde se zjistí dlužná částka na náklady exekutora. A jestli mam nějaký dluh?

Zdravím Vás, pokud Vám jde o to, zda je proti Vám vedena nějaká exekuce můžete zaslat dotaz přímo Exekutorské komoře České republiky, ta vede centrální registr exekucí. Pokud je proti Vám již exekuce vedena bude nejlepší spojit se přímo s exekutorským úřadem, který vede exekuci a zde se zeptat na celkovou výši dlužné částky, tj. včetně příslušenství (úroky z prodlení, náklady exekuce, odměna exekutora, náklady právního zastoupení oprávněného).