Přeplatek v exekuci - do kdy musí exekutor vyplatit přeplatek dlužníkovi?

1 odpověď

Dobrý den,
22.3.2015 jsem obdržela oznámení o ukončení exekuce, ale přeplatek který vznikl při poslední platbě v polovině ledna 2015 jsem zatím ještě neobdržela.
Jak dlouhá lhůta je pro navrácení tohoto finančního přeplatku

Zdravím Vás, lhůta pro navrácení přeplatku v exekuci není stanovena, přeplatek by měl být vrácen co nejdříve po ukončení exekuce. Kdy, že jste obdržela oznámení o ukončení exekuce 22. 2. 2015 nebo jindy, 22. 3. 2015 ještě nebylo. Nicméně mám za to, že by měl být přeplatek vrácen co nejdříve (odhadem asi do 4 týdnů) poté co se zjistilo, že vznikl.