Vrácení přeplatku exekuce - jak, kam se vrací přeplatek exekuce?

1 odpověď

Dobrý den,
prosím o radu zda-li má exekutor právo nabídnout přeplatek exekuce exekutorské komoře, nebo musí neprodleně vrátit na můj účet?
Předem děkuji za odpověd J. J.

Zdravím Vás, je-li celá vymáhaná pohledávka včetně příslušenství uhrazena a dokonce vznikne přeplatek, je povinností příslušného exekutorského úřadu tento přeplatek vrátit povinnému.