Exekuce zastupitele města, obce - zabavení odměny od obce, města

1 odpověď

Na neuvolněného zastupitele přišla exekuce (nepřednostní), jinak je OSVČ. Co může zaměstnavatel (obec) strhnout, když vlastně nemůže zjistit nezabavitelnou částku. Zastupitel má odměnu v řádech několika stokorun.

Zdravím Vás, na Vašem místě bych exekutorovi sdělila, že se jedná o neuvolněného zastupitele a vyčíslila bych zde jeho odměnu. Dále bych postupovala v součinnosti s exekutorem. Je možné, že následně budete exekutorskému úřadu poukazovat právě tuto celou odměnu zastupitele. Nicméně bych v tomto případě počkala na odpověď exekutora. Dále bych mu napsala, že tento zastupitel je OSVČ a že tedy nemůžete zjistit jeho příjem a ani nezabavitelné minimum.